• Soodus!
  • -1,00 €
Must ahhaat auguga
search
  • Must ahhaat auguga
  • Must ahhaat auguga

Must ahhaat auguga

5,90 €
4,90 € Säästke 1,00 €
Maksudega

Must ahhaat on väga võimas kaitsekivi. Loob turvatunde. Must ahhaat on ahhaatidest võimsaim kaitsekivi. Hea on teda kasutada kaitsekivina ja talismanina autos, kodus, enesekaitseks kaelariputatuna või taskus kandes. Ahhaadi kaitsevõime väidetakse olevat nii tugev, et aitab isegi vampiiride ja nõidade vastu. Võta ahhaat pihku, kui tunned, et vajad eriti tugevat kaitset. Lisaks mõjub ta rahustavalt ja pingeid maandavalt. Ahhaat on väga maalähedane kivi. Ta toetab rasketel hetkedel, luues turvalise ja hoitud keskkonna. Mõõdud orienteeruvalt: 2,6x2,3cm

NB! Kivi muster varieerub palju. Kui soovid kivi valida, siis kirjuta meile, ja saadame valikus olevatest konkreetsetest kividest pildi. Võid ka jätta enda jaoks üllatuseks, millise ilusa kivi saadame :)

Kogus

Endale sobiva kivi valimiseks on väga hea nipp. Küsi endalt: kas see kivi meeldib mulle? Kui vastus on jaatav, siis see kivi ongi just sulle praegu õige. Kuula oma sisetunnet ja sa ei eksi kunagi! Pildid on illustreerivad. Kivide kuju, värvus ja muster võivad varieeruda.

3 Tooted