• Soodus!
  • -0,50 €
Viiruki- ja mürripuu viiruk, koonus - NATURAALSED VIIRUKID Hetkepüüdja
search
  • Viiruki- ja mürripuu viiruk, koonus - NATURAALSED VIIRUKID Hetkepüüdja

Viiruki- ja mürripuu viiruk, Elements

2,54 €
2,04 € Säästke 0,50 €
Maksudega

Viiruki- ja mürripuu olid esimesed taimed, mida Aasia-maades viirukiteks kasutati, ning nad on siiani ühed populaarseimad. Mürripuu vaiku põletatakse tihti just koos viirukipuu vaiguga. Neid peetakse pühadeks jumalate ja kuningate vaikudeks. Üks universaalsemaid viirukeid, mis sobib iga rituaali juurde. Viirukipuud ja mürri on hea põletada energeetilise puhastuse ning tervenduse eesmärgil. See viiruk tõstab vibratsioonitaset ning toob ruumi positiivsed võnked, meelitab ligi küllust ja õnne. Tegemist on energeetiliselt võimsa kombinatsiooniga, mis on muuhulgas tugev kaitsja ja sobib ka negatiivsuse peletamise ja kurjade vaimude väljaajamise rituaalile. Edendab vaimset arengut ja on hea kasutada altaril ning meditatsiooni ajal.

Käsitsi valmistatud, pakis 20 viirukit. Pikkus 23cm, põlemisaeg 25 minutit viirukipulga kohta. Valmistatud Indias ja kasutatud vaid kõige kvaliteetsemat toorainet.

Kogus

Viirukit kasutatakse enamasti energiate puhastamiseks, aga ka meeleolu loomiseks, samuti erinevates rituaalides. Igal taimel on oma energeetika, mis viirukisuitsu toimele omal moel kaasa aitab. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse. Süüta viiruk tikuga, puhu seejärel leek ära ning viiruk hakkabki suitsema. Samal ajal pudeneb viirukialusele pisut tuhka. Kui ei soovi kogu viirukipulka korraga ära põletada, võib viiruki ka kustutada ning teinekord uuesti süüdata ja edasi põletada.

5 Tooted