LAVENDELFLUORIIT - AUGUGA - poolvääriskividest võtmehoidjad, kristallid
search
  • LAVENDELFLUORIIT - AUGUGA - poolvääriskividest võtmehoidjad, kristallid
  • LAVENDELFLUORIIT - AUGUGA - poolvääriskividest võtmehoidjad, kristallid

Lavendelfluoriit, auguga

14,00 €
Maksudega

Lavendelfluoriit avab loovuse ja mõjub rahustavalt. Sobib hästi toetama kroontšakrat. Mediteerimise ajal aitab süveneda.
Fluoriidid on parimad abilised viiruste korral. Hea õppimiskivi. Aitab teha õigeid otsuseid. Eriti tõhus abiline viiruste puhul. Gripihooajal kanna fluoriiti pidevalt kaelas või taskus. Parim kivi ohatise ravimiseks. Hoia kivi tekkiva või juba tekkinud villi peal 10–30 min. Pärast ravimist tuleb fluoriit soolvees puhastada. Hea õppimiskivi, kuna soodustab keskendumisvõimet ja kiiret mõtlemist. Kaitseb manipuleerimise ja mõjutamise eest. Aitab luua korda. Grupitöö soodustaja, sest loob hea õhkkonna ühise eesmärgi nimel töötamiseks. Fluoriit annab ka kaitse elektromagnetkiirguse vastu (TV, arvuti, mobiil). On hea luudele ja hammastele. NB! Värvitoonid ja kuju verieeruvad

Kogus

Endale sobiva kivi valimiseks on väga hea nipp. Küsi endalt: kas see kivi meeldib mulle? Kui vastus on jaatav, siis see kivi ongi just sulle praegu õige. Kuula oma sisetunnet ja sa ei eksi kunagi! Pildid on illustreerivad. Kivide kuju, värvus ja muster võivad varieeruda.

2 Tooted