• -2,00 €
RAHAKONN 7cm - Hetkepüüdja feng shui toodete valikust parim küllusele
search
  • RAHAKONN 7cm - Hetkepüüdja feng shui toodete valikust parim küllusele

Rahakonn 7cm

9,15 €
7,15 € Säästke 2,00 €
Maksudega

Rahakonn on populaarne Feng Shui külluse ja rahavoo sümbol. Ta aitab ligi meelitada ja kaitsta rikkust ning hoiab eemale halva õnne.

Kõige traditsioonilisemalt paigutatakse rahakonn Feng Shui küllusenurka (välisuksest sisse tulles kaugem vasakpoolne nurk). Küllusenurka asetatakse konn näoga nurga poole. Lisaks võib asetada veel ka teise rahakonna välisukse lähedale. Ja siis alati näoga toa poole! Rahakonn ei tohiks ukse juures olla näoga välisukse poole, sest siis viib ta raha hoopis majast välja.

Rahakonna tuleb kohelda austusega, seega ei ole ilus panna teda paljale põrandale vaid näiteks madala kapi peale. Kõrge kapp ei ole ka hea, kuna rahakonn kardab kõrgust. Kapp või muu mööbliese ise peaks olema toetatud vastu seina. See ei tohi olla ruumi keskel, akna all, koridoris ega liiga käidava koha peal.

Rahakonna ei soovitata panna vannituppa, magamistuppa, söögituppa ega kööki. Seega elutuba on parim ruum rahakonnale.

Et rahakonn aitaks, peab ta Sulle meeldima. Kui tunned emotsionaalset või energeetilist tõmmet rahakonna suhtes, siis saab ta aidata Sul saavutada küllust.

NB! Ainult rahakonna koju või kontorisse toomine küllust ligi meelitada ei aita. Kõige aluseks on üldise hea energia loomine ruumis. Seda aitavad saavutada näiteks Feng Shui kristallkuulid ja viirukite või kristallidega ruumi energeetika puhastamine.

Mõõdud: 7x6,6x5cm

Kogus
Viimased tooted laos

1 Ühik