3+3 parimat kristalli(kombinatsiooni), mis aitavad kaalu kontrollida
Posted by      06/12/2020 20:39:38     Soovitused    0 Comments
3+3 parimat kristalli(kombinatsiooni), mis aitavad kaalu kontrollida

Kui oled eesmärgiks võtnud kilosid kaotada, ei tasu unustada end toetada ka õigete kristallidega.

Iga päev võiks oma kaalu-kividega pool tundi mediteerida, keskendudes soovile süüa tervislikult, liikuda ja puhata ning pildile endast soovitud vormis ja kaalus. Abi võib saada ka kristallivee joomisest. Lisaks sellele peaks kristallid kogu aeg enda lähedal hoidma.

Kehakaalu langetamiseks soovitatakse abi paluda nendelt kristallidelt:


1. KAALULANGETUS-KOLMIK

Kaalu kontrolli alla saamiseks on hea kanda komplekti, kuhu kuuluvad punane jaspis, magnesiit ja mäekristall.

Punane jaspis PUNANE JASPIS
Punane jaspis aitab Sul enda eest hoolitseda, tugevdab tervist, toob rahu ning annab energiat ja meelekindlust probleeme lahendada.

Magnesiit MAGNESIIT
Magnesiit aitab Sul ennast ja oma keha armastada. Rahustab. Tervendab algpõhjusi. Aitab magneesiumil imenduda, eemaldab kehast mürke ning kiirendab rasvade ainevahetust.

Mäekristall MÄEKRISTALL
Mäekristall on Maa kõige võimsam ravitseja, puhastaja ning energiate tugevdaja. Rahustab, aitab keskenduda eesmärgile ning aitab kehal ennast ise ravida. Aitab kõigi haigusseisundite puhul. Kiirendab ainevahetust.


2. MÄEKRISTALL KOOS KALTSEDONIGA

Kaalulangetuseks soovitatakse kanda ka mäekristalli koos kaltsedoniga. Eriti hästi sobib punane kaltsedon.

Kaltsedon KALTSEDON
Kaltsedon toetab ja tasakaalustab kõikidel tasanditel. Suurendab positiivsust ja eneseväärikust. Kaltsedon on füüsiliselt puhastav ja energiat andev. Hea vereringele, parandab mineraalainete omastamist.  

Punane kaltsedon PUNANE KALTSEDON
Punane kaltsedon aitab end usaldades arukalt ja visalt oma sihtide ja unistusteni pürgida. Kaalujälgijate kivina tuntud punane kaltsedon vähendab näljatunnet, kuid teda ei soovitata kasutada pikka aega. Hea ka vereringele.


3. APATIIT JA MILLEGA TEDA KOMBINEERIDA

Apatiit APATIIT
Apatiit on inspiratsioonikristall, mis toetab meditatsiooni. Ta aitab ükskõiksuse ja vaimse segaduse vastu ning vähendab negatiivsust ja söögiisu. Kiirendab ainevahetust ja soodustab tervislikku toitumist.

Eriti hästi toimib apatiit, kui teda kombineerida serafiniidi ja ioliidiga.
Kuid võib kombineerida ka:
karneooli ja ametüstiga
- serafiniidi ja päiksekiviga
- päiksekivi ja sodaliidiga.

Serafiniit SERAFINIIT
Serafiniit on toetav elueesmärgi kivi ja energeetiline puhastaja. Inglitiib kivil pühib minema vanad ja seisma jäänud suhtumis- ja käitumismustrid. Toetab kehast mürkide väljutamisel ja kaalust alla võtmisel.

Ioliit IOLIIT
Ioliit on visioonikivi, mis aitab vabaneda sõltuvustest. Ioliit on hea kaaslane visualiseerimisel, soodustab vabanemist negatiivsetest mõttemustritest. Tal on ka tervist tugevdav, kehast mürke ja rasvavarusid väljutav ning kaalulangust toetav toime.


VEEL HÄID KIVE KAALULANGETUSE TOETAMISEKS:

Kollane fluoriit 1) KOLLANE FLUORIIT
Fluoriit leevendab stressi, keskendab su meelt ning aitab otsuseid vastu võtta. Kollane fluoriit aitab ideid ellu viia, on vaimsete traumade leevendaja, mõttejõu võimendaja ja kaalulanguse toetaja.

Küaniit 2) KÜANIIT
Küaniit on universaalne tervendaja, puhastaja ja rahustaja. Häälestumise ja meditatsiooni kristall. Vabastab liigsest kaalust.

Hemimorfiit 3) HEMIMORFIIT
Hemimorfiit aitab teha elus muutusi – võtta ise vastutuse oma elu eest ning luua oma unistuste elu. Toetab head tervist, aitab olla rõõmsameelne. Abiks kaalu langetamisel, hea südame-veresoonkonnale ja nahale, tasakaalustab hormonaalsüsteemi.


Kaalu langetamisel võib abi otsida ka järgmistelt kividelt: muskoviit ehk vilgukivi, topaas, angeliitmookaiit ehk Austraalia jaspis, Picasso jaspis, tsitriin, tiigrisilm.
 

Vali oma lemmik!


Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments