6 kristallidest aednike abimeest
Posted by      06/12/2020 20:41:00     Soovitused    0 Comments
6 kristallidest aednike abimeest

Maikuus on viimane aeg näppupidi kevadisse mulda sukelduda. On kristalle, mis soodustavad taimede kasvu või tõrjuvad haigusi - neid tasub asetada lillepotti või taime lähedale. On ka kive, mida võiks kanda aednik, kui ta taimedega tegeleb.

Puuahhaat ehk dendriitahhaat PUUAHHAAT ehk DENDRIITAHHAAT
Puuahhaat e dendriitahhaat on tähtis aednike abimees, kuna ta on kasvu- ja küllusekivi. Lillepotti või taime juurde pannes tervendab ta taime, soodustab tema kasvu ja suurendab saaki. Soovitatakse kanda aednikel, eelkõige aias või taimedega toimetades. Loob ühendust Maaga, stabiliseerib Maa energeetikat.
Puuahhaat soodustab tema kandja rahulikku, tasakaalukat ja rõõmsat meeleolu, tugevdab ka sidemeid esivanematega. Dendriitahhaadi mõju ilmneb pikaaegsel kandmisel.

Värviline turmaliin tšipskäevõru TURMALIIN
Turmaliin on väga kasulik taimedele ja aiale. Ta on looduslik putukamürk ja kahjuritõrjevahend. Mulla alla panduna soodustab taimede kasvu.
Lisaks on turmaliin kaitse- ja armastuse kivi ning vaimne tervendaja. Suurendab lootuse-, õnne-, positiivsus- ja rahutunnet, tõmbab ligi rikkust ja inspiratsiooni. Aitab mõista ennast ja teisi, tugevdada eneseusaldust ja vähendada hirmu. Hävitab ohvriks olemise tunnet. Tasakaalustab kehas naiselikku ja mehelikku energiat. Hea arvutikiirguse vastu.

Rüoliit RÜOLIIT
Rüoliidi maapinnasarnane muster annab toetust põllunduse ja ravimtaimedega tegelejatele. Rüoliit on seotud Maaema energiaga.
Lisaks on ta parim karma tervendaja, loovuse, enesetajumise ja unistuste elluviimise toetaja.

Sammalahhaat SAMMALAHHAAT
Sammalahhaat on eriti hea kristall kõigile rohenäppudele. Aitab märgata ilu kõikjal meie ümber.
Ta on ka külluse ja uute alguste kivi, enesehinnangu tõstja, positiivsuse sisendaja, tunnete tasakaalustaja ja suhtluse edendaja. Mõistuseinimestel aitab jõuda tunneteni, tundeinimestel aitab praktiliselt tegutseda. Hirmude peletaja, stressi ja depressiooni leevendaja. Kasulik haigusest taastujale.

Kambaba jaspis KAMBABA ehk KABAMBA JASPIS
Kambaba jaspis on samuti tuntud kui aednike abimees.
Kabamba jaspis on kaitse- ja tervenduskivi, mis leevendab hirmutunnet ja ärevust, suurendab eneseväärikust, annab julgust, aitab saada kontakti oma tõelise olemuse ja annetega ning parandab inimsuhteid. Kambaba jaspis on ka reisijate kaitsekivi ning soodustab rahulikku und. Aitab kehal vabaneda mürkainetest ja omastada vitamiine ja mineraale. Hea pikaajalisest haigusest toibumiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Sobib hästi meestele.

Šungiit ŠUNGIIT
Šungiidipuru lisamine mullale aitab taimehaiguste vastu ja kiirendab taimede kasvu. Šungiidist saab valmistada puhast tervendavate ja turgutavate omadustega vett, mida võib nii ise juua kui ka taimedele valada.
Šungiit on eriline tervendav ja puhastav mineraal mitte ainult energeetiliselt vaid ka füüsiliselt. Hea on teda ka endaga kaasas kanda. Šungiit on kaitsev ja maandav kivi, turgutab masenduse korral, aitab ära hoida tülisid, on ka armastuse kivi. Šungiit on hea kivi telefoni- ja arvutikiirguse vastu.

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments