Kristallid, mis toetavad edukat esinemist
Posted by      06/12/2020 20:43:56     Soovitused    0 Comments
Kristallid, mis toetavad edukat esinemist

Kui tunned end ebakindlalt, mõeldes eelseisvale kõnepidamisele ja teiste ees esinemisele, võta endale toeks mõni kristall. Harjuta oma esinemist koos temaga ja võta ta tähtsal päeval endaga kaasa. Võid pista oma salaabilise taskusse või panna ehteks kaela, kõrva või käe ümber. Eriti hästi mõjub esinemist toetav kristall, kui panna ta kurgutšakra piirkonda.

Siin on 5 kristalli, mille hulgast tee valik oma sisetundest lähtudes:

Sinine pitsahhaat kaltsedon SININE PITSAHHAAT (KALTSEDON)
Sinine pitsahhaat ehk sinine kaltsedon on kaitsev ja rahustav kristall ning suhtlemiskivi. Annab emotsionaalset tasakaalu ja abistab kohanemisel, annab enesekindlust ja julgust suhtlemiseks ja oma tõe rääkimiseks. Toetab sinu edukat esinemist rahva ees. Aitab vähendada vaidlusi ja soodustab sujuvaid vestlusi. Parim kurguvalu leevendaja.

Sodaliit SODALIIT
Sodaliit on sisetunde ja tajumise kivi ning rühmatöö toetaja. Hea kivi ülitundlikele inimestele! Teravdab sisetunnet ja taju leidmaks iseenda tõde, aitab oma tõekspidamisi kaitsta ja ellu viia. Julgustab esinemistel ja kõnepidamistel. Eriti kasulik grupitöös, luues harmooniat ja soodustades kompromisse. Sobib ka arvuti kiirguse vähendamiseks.

Dumortieriit DUMORTIERIIT
Dumortieriit aitab saavutada kontrolli, annab enesekindlust ja -väärikust, sisemist rahu ja rõõmu, julgust ja kannatlikkust, positiivset ellusuhtumist ja nooruslikkust. Aitab üle saada lavahirmust, häbelikkusest, stressist, hirmudest, unetusest ja depressioonist. Arendab ka keskendumist, selget mõtlemist, enesedistsipliini, korraarmastust, juhiomadusi ja võõrkeeles suhtlemist. Aitab saada ühendust oma tõelise olemusega. Samuti hea kivi ülitundlikkuse korral.

Thuliit THULIIT
Thuliit on elujõu kristall, mis soodustab enda avamist. Ta aitab elada väljapoole, suurendades uudishimu ning soodustades eneseväljendusoskust ja abistades suhtlemisel. Nii on thuliidist abi kõigil, kes peavad esinema. Thuliit toetab kõigi takistuste ületamisel. Ta on tugevdav ja taastav kivi, mis aitab ka nõrkuse ja kurnatuse ajal.

Purpuriit PURPURIIT
Purpuriit paneb kehas energiad liikuma ning mõjub uuendusmeelselt. Annab kaitse negatiivse energia ja psüühiliste rünnakute vastu ning edendab vaimset arengut. Hea kivi avalikeks esinemisteks, aidates oma seisukohti selgelt ja kindlalt väljendada. Vähendab meeleheidet ja väsimust, annab lootust.

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments