Kristallid, mis aitavad üle elada pimeda ja külma aja
Posted by      06/12/2020 20:45:13     Soovitused    0 Comments
Kristallid, mis aitavad üle elada pimeda ja külma aja
Käes on talvekaamose aeg. Milliseid kristalle võtta appi võitluses pimeduse, väsimuse ja külmaga?
Sügistalvisel pimedal ajal aitavad meid kristallid, mis annavad särtsu ja mõjuvad helgelt. Valikud võivad olla iga inimese jaoks individuaalsed, kuid üldiselt võiks soovitada kollaseid, oranže ja punaseid ning valgeid või läbipaistvaid kristalle. Neist esimesed annavad soojust ja energiat, viimased kergust ja helgust.
Mõned soovitused:
Naturaalne päikesekivi tuleb appi siis, kui päris päike ei paista. Ta on elujõu, õnne, optimismi, külluse, jõu ja tugevuse kristall. Päikesekivi tõukab iseseisvusele ja originaalsusele, leevendab stressi ja kaitseb kurja eest. Ta valgustab olukordi ja meeleolu, julgustades headele tegudele.
Tsitriin on päikeseline külluse, edu, rikkuse ja rõõmu kivi. Samas on ta ka rahu ja hea une tagaja. Ravib edukalt depressiooni ja kurvameelsust. Kaitseb keskkonda ja hoiab selles positiivset energiat. Aitab üle saada enesehävituslikust käitumisest ja kõikvõimalikest ebakõladest.
Võimalusel eelista naturaalset tsitriini.
Karneool toob rõõmu, seltsivust ja küllust, taastab elujõudu ja ergutab motivatsiooni, toetab seksuaalenergiat ja äratab kirge. Hea kaitseks negatiivsete mõtete eest ning ka teiste kivide energeetiliseks puhastamiseks.
Granaat on kirglik energia andja ja taastaja, tervendaja ja kaitsja. Tugevdab ja toetab eluinstinkti, tuues julgust ja lootust. Aktiveerib teisi kristalle, võimendades nende mõju. Puhastab tšakraid negatiivsest energiast.
Seleniit on ingelliku kaitse kristall, mis toob tasakaalu ja rahu.
Seleniit on hea talvemasenduse vastu eelkõige küünlaalusena, sest nii liitub tema valguse ja helgusega ka küünla valgus, soojus ja tule energia.
Ükskõik, kas eelistad mäekristalli või näiteks roosat kvartsi, selged ja helged on nad mõlemad, puhastades energiaid ja andes lootust, rahu ja kergust.
Iseäranis hea on sidrunkvarts, mis on rõõmu, külluse ja energia kristall.
Leia nende hulgast oma lemmik!
Hetkepüüdja soovib Sulle valgust ja soojust hinge ja südamesse!

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments