Milleks ja kuidas kasutada Palo Santo ehk Püha Puu pirdusid?
Posted by      06/12/2020 19:52:55     Soovitused    0 Comments
Milleks ja kuidas kasutada Palo Santo ehk Püha Puu pirdusid?

Tegime pisikese video sellest, kuidas kasutada Palo Santo pulka - https://youtu.be/a8HtBAsY9wE

Palo Santo on Lõuna-Ameerikast (meie omad täpsemalt Ecuadorist) pärit Püha Puu. Palo Santo puupirdu põletades tekkiv imelise lõhnaga suits omab nii teraapilisi kui ka meditsiinilisi tervendavaid omadusi.

Seetõttu kasutatakse teda paljudes puhastus- ja ravirituaalides. Palo Santo ergutab loovust, pakub kaitset, eemaldab halba energiat ning toob õnnistust, rõõmu, armastavat energiat ja head õnne. Hea on kasutada teda meditatisiooni ajal. Ta aitab tõsta vibratsioonitaset ja saada paremat ühendust Maa ja iseendaga. Füüsilisel tervendamisel aitab Palo Santo leevendada külmetushaiguste sümptomeid, stressi, peavalu, ärevust, põletikke ja emotsionaalseid traumasid. Teda on hea kasutada ka kristallide ja poolvääriskivist ehete puhastamiseks (hea abimees siis, kui kivi või ehet ei saa veega puhastada).
Palo Santo puit on pärit looduses loomulikult kuivanud ja langenud puudelt, millel lastakse peale maapinnale kukkumist kuivada veel kuni 10 aastat.

Kasutamine: Palo Santo püha suitsu tegemiseks süüta puupulk, lase pulgal tuld võtta ja veidi põleda ning puhu leek õrnalt ära. Nüüd võid pühalt puult leviva suitsuga puhastada oma kodu, ennast, oma esemeid või teostada muid rituaale. Mida kauem lasta puul põleda, seda kauem ta pärast suitsu levitab. Rituaalide eel esita oma taotlus, rituaali ajal võid öelda puule, milleks tema abi vaja on, ning peale rituaali täna puuvaimu. Peale protsessi aseta pulk tulekindlale alusele. Palo Santot saab taas korduvalt uuesti süüdata. Palo Santo puutükki võib kasutada ka ilma põletamata kui talismani näiteks autos või meeldiva lõhna levitajat näiteks riidekapis.

Palo Santo leiad siit: Palo Santo pulgad

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments