• Soodus!
  • -1,20 €
Viirukipuu viiruk, koonus - NATURAALSED VIIRUKID Hetkepüüdja
search
  • Viirukipuu viiruk, koonus - NATURAALSED VIIRUKID Hetkepüüdja

Magus viirukipuu viiruk, Stamford

3,56 €
2,36 € Säästke 1,20 €
Maksudega

Viirukipuu oli üks esimesi taimedest, mida Aasia-maades viirukiteks kasutati, ning ta on siiani üks populaarseimad. Üks universaalsemaid viirukeid, mis sobib iga rituaali juurde. Viirukipuud on hea põletada energeetilise puhastuse ning tervenduse eesmärgil. See viiruk tõstab vibratsioonitaset ning toob ruumi positiivsed võnked, meelitab ligi küllust ja õnne. Edendab vaimset arengut ja on hea kasutada altaril ning meditatsiooni ajal.

Käsitsi rullitud kvaliteetsed puhta taime sarja kuuluvad Stamfordi viirukid. Põlemisaeg ligikaudu 30 minutit. Valmistatud Indias.

Kogus

Viirukit kasutatakse enamasti energiate puhastamiseks, aga ka meeleolu loomiseks, samuti erinevates rituaalides. Igal taimel on oma energeetika, mis viirukisuitsu toimele omal moel kaasa aitab. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse. Süüta viiruk tikuga, puhu seejärel leek ära ning viiruk hakkabki suitsema. Samal ajal pudeneb viirukialusele pisut tuhka. Kui ei soovi kogu viirukipulka korraga ära põletada, võib viiruki ka kustutada ning teinekord uuesti süüdata ja edasi põletada.

6 Tooted