• Soodus!
  • -1,20 €
kookose viiruk - NATURAALSED VIIRUKID - Hetkepüüdja, Haapsalu
search
  • kookose viiruk - NATURAALSED VIIRUKID - Hetkepüüdja, Haapsalu

Kookose segu viiruk, Stamford

3,56 €
2,36 € Säästke 1,20 €
Maksudega

Maheda imelise kookose lõhnaga rahustav ja harmooniat loov viiruk. Kookose magus aroom viib Su meeled lõõgastavale puhkusele troopilisele saarele. Kookospähkli lõhn lõdvestab keha ja vähendab stressi isegi keeruliste ülesannete täitmisel. Kookose viirukit kasutatakse ka ennustamisel, armumaagias ja Kuuga seotud rituaalides ning põletatakse energeetiliseks kaitseks ja puhastuseks.

Käsitsi rullitud kvaliteetsed puhta taime sarja kuuluvad Stamfordi viirukid. Põlemisaeg ligikaudu 30 minutit. Valmistatud Indias.

Kogus

Viirukit kasutatakse enamasti energiate puhastamiseks, aga ka meeleolu loomiseks, samuti erinevates rituaalides. Igal taimel on oma energeetika, mis viirukisuitsu toimele omal moel kaasa aitab. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse. Süüta viiruk tikuga, puhu seejärel leek ära ning viiruk hakkabki suitsema. Samal ajal pudeneb viirukialusele pisut tuhka. Kui ei soovi kogu viirukipulka korraga ära põletada, võib viiruki ka kustutada ning teinekord uuesti süüdata ja edasi põletada.

5 Tooted