• Soodus!
  • -1,20 €
Öökuninganna, viiruk Stamford premium
search
  • Öökuninganna, viiruk Stamford premium

Öökuninganna, viiruk Stamford premium

3,56 €
2,36 € Säästke 1,20 €
Maksudega

„Öökuninganna“ viirukis on kombineeritud jasmiin, muskus ja eksootilised vürtsid. "Öökuninganna" lõhn tekitab tunde, nagu oleksid sattunud troopilise saare öise tähistaeva alla, kus lopsakas roheluses puhub soe tuul. Tema lõhn on müstiline, sensuaalne, lummav ja magusalt lilleline, see rahustab, tasakaalustab ja lõõgastab. "Öökuninganna" viiruki suits aitab magamistoas põletades saabuda rahulikul unel ning võib tuua prohvetlikke unenägusid. Teda on kasutatud ka külluse, õnne ja armastuse ligimeelitamise ja elumuutuste õhutamise rituaalides ning mediteerimise kaaslaseks. Aitab kaasa vaimsete võimete arendamisele, tervenemisele ja hea tervise säilitamisele.

Sisaldab ligikaudu 20 viirukipulka, põlemisaeg orienteeruvalt 30 minutit pulga kohta. Valmistatud Indias, ainult parfümeeria toorainest.

Kogus

Viirukit kasutatakse enamasti energiate puhastamiseks, aga ka meeleolu loomiseks, samuti erinevates rituaalides. Igal taimel on oma energeetika, mis viirukisuitsu toimele omal moel kaasa aitab. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse. Süüta viiruk tikuga, puhu seejärel leek ära ning viiruk hakkabki suitsema. Samal ajal pudeneb viirukialusele pisut tuhka. Kui ei soovi kogu viirukipulka korraga ära põletada, võib viiruki ka kustutada ning teinekord uuesti süüdata ja edasi põletada.

6 Tooted