• Soodus!
  • -0,20 €
Roheline tee, viiruk Stamford premium
search
  • Roheline tee, viiruk Stamford premium

Roheline tee, viiruk Stamford premium

2,50 €
2,30 € Säästke 0,20 €
Maksudega

Rahustav ja harmooniat loov viiruk. Tema lõhn on värske, õrn ja õhuline nagu äsja valmistatud tassike rohelist teed. See viiruk mõjub lõdvestavalt, kuid samas aitab ka kõrvaldada unisust, suurendab erksust, tugevdab närvisüsteemi ja parandab mälu. Tuntud samuti antiseptiliste omaduste poolest, seega sobib viiruste ja bakterite tõrjeks. Usutakse, et rohelise tee lõhn annab julgust ja jõudu ning meelitab ligi küllust. Kerge ja peene viiruki austajatele.

Sisaldab ligikaudu 20 viirukipulka, põlemisaeg orienteeruvalt 30 minutit pulga kohta. Valmistatud Indias, ainult parfümeeria toorainest.

Kogus

Viirukit kasutatakse enamasti energiate puhastamiseks, aga ka meeleolu loomiseks, samuti erinevates rituaalides. Igal taimel on oma energeetika, mis viirukisuitsu toimele omal moel kaasa aitab. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse. Süüta viiruk tikuga, puhu seejärel leek ära ning viiruk hakkabki suitsema. Samal ajal pudeneb viirukialusele pisut tuhka. Kui ei soovi kogu viirukipulka korraga ära põletada, võib viiruki ka kustutada ning teinekord uuesti süüdata ja edasi põletada.

6 Tooted