5 kristalli emale
Posted by      06/12/2020 20:42:18     Soovitused    0 Comments
5 kristalli emale

Millised on parimad kristallid, mida emadele kinkida?

Kõik emad on naised ja naistele meeldivad ikka ilusad kristallid ja ehted. Kuid mõned kivid on justkui emadele loodud - nad kiirgavad õrnust, pehmust ja hoolt.

Kaltsedon KALTSEDON

Kaltsedon on ideaalne kristall noortele emadele, kuna ta tugevdab emainstinkti ja suurendab piimaeritust.
Kaltsedon kaitseb ja hoolitseb, toetab ja tasakaalustab kõikidel tasanditel. Ta soodustab heatahtlikkust, avatust, lahkust, eneseväärikust, entusiasmi ja rõõmu. Kaltsedon on ka füüsiliselt puhastav ja energiat andev ning parandab mineraalainete omastamist.
Kaltsedoni leidub eri värvides, neist:
Sinine kaltsedon ehk sinine pitsahhaat sinine kaltsedon (ehk sinine pitsahhaat) parandab lapse ja vanema vahelisi suhteid;
Roosa kaltsedon lahkuse, headuse ja positiivsuse kristall - roosa kaltsedon - kergendab imetamist.

Pärlkäevõru tšipsidest PÄRL

Pärl on naiselikkuse ja emaduse sümbol - õrna ja puhta ilu väljendaja, täis rahu ja naiselikku tarkust. Teda on juba ammustest aegadest peetud õnnelike paarisuhete ja viljakuse edendajaks. Toeks rasketel aegadel, sümboliseerib ka küllust.

Kuukivi KUUKIVI

Kuukivi on naiseliku energiaga õnnekivi. Ta rahustab, tugevdab intuitsiooni ja loomingulisust.
Leevendab menstruatsiooniaegseid sümptomeid, toetab sigimis- ja seedesüsteemi, on abimees raseduse, sünnituse ja imetamise ajal.

Seleniidist lamp seleniitlamp SELENIIT

Seleniit aitab imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel. Seleniit on ingelliku kaitse kristall. Loob tasakaalu ja rahu. Suurendab arusaamist ja intuitsiooni.
Suur seleniiditükk või seleniidilamp kodus loob rahuliku atmosfääri.

Roosa kvarts aa-kvaliteet auguga ROOSA KVARTS

Roosa kvarts aitab vastu võtta ja välja anda tingimusteta armastust, ta puudutab kõike armastusega seotut, ennekõike enesearmastust, aga ka romantilist armastust, peresuhteid ning vanemate ja laste vahelist armastust. Täidab südame sallivuse, andestamise, kaastunde ja rahuga ning kasvatab enesekindlust, väärikust ja loovust.

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments