Latest posts

Posted in: "2024 - Mai"

 • Kuidas kivi valida
  Kuidas kivi valida

  Meie poes on väga suur valik kive ja valimine võib tunduda esmapilgul keeruline, aga kõige paremini sobivad kivid, mis on valitud südame järgi. Kui teie sisemine laps hüüab - oh, kui ilus - ongi vastus käes. Meie sisemine tarkus on põhjatult suur. Kutsun üles valima just selle pisikese sisetunde järgi, mis on tegelikult alati ja kõiges kohal. Tuleb vaid märgata.

  Read more
 • 28 Kivi, mis toetavad rahu ja optimismi
  28 Kivi, mis toetavad rahu ja optimismi

  Millised kivid toetavad rahu ja optimismi? Igal inimesel on elus raskemaid aegu, kus meelerahu võib kaduda ja maailm tunduda trööstitu kohana. Selleks, et madalseisust kiiremini välja tulla, võiks endale appi võtta poolvääriskivid või kristallid, mida saab pihukivina taskus või ehtena enda küljes kanda. Järgnevalt mõned soovitused.

  Read more
 • Kristallid, mis aitavad üle elada pimeda ja külma aja
  Kristallid, mis aitavad üle elada pimeda ja külma aja

  Milliseid kristalle võtta appi võitluses pimeduse, väsimuse ja külmaga? Sügistalvisel pimedal ajal aitavad meid kristallid, mis annavad särtsu ja mõjuvad helgelt. Valikud võivad olla iga inimese jaoks individuaalsed, kuid üldiselt võiks soovitada kollaseid, oranže ja punaseid ning valgeid või läbipaistvaid kristalle. Neist esimesed annavad soojust ja energiat, viimased kergust ja helgust.

  Read more
 • 5 kristalli emale
  5 kristalli emale

  Millised on parimad kristallid, mida emadele kinkida? Kõik emad on naised ja naistele meeldivad ikka ilusad kristallid ja ehted. Kuid mõned kivid on justkui emadele loodud - nad kiirgavad õrnust, pehmust ja hoolt.

  Read more
 • 6 kristallidest aednike abimeest
  6 kristallidest aednike abimeest

  Maikuus on viimane aeg näppupidi kevadisse mulda sukelduda. On kristalle, mis soodustavad taimede kasvu või tõrjuvad haigusi - neid tasub asetada lillepotti või taime lähedale. On ka kive, mida võiks kanda aednik, kui ta taimedega tegeleb.

  Read more
 • 3+3 parimat kristalli(kombinatsiooni), mis aitavad kaalu kontrollida
  3+3 parimat kristalli(kombinatsiooni), mis aitavad kaalu kontrollida

  Kui oled eesmärgiks võtnud kilosid kaotada, ei tasu unustada end toetada ka õigete kristallidega. Iga päev võiks oma kaalu-kividega pool tundi mediteerida, keskendudes soovile süüa tervislikult, liikuda ja puhata ning pildile endast soovitud vormis ja kaalus. Abi võib saada ka kristallivee joomisest. Lisaks sellele peaks kristallid kogu aeg enda lähedal hoidma.Kehakaalu langetamiseks soovitatakse abi paluda nendelt kristallidelt:

  Read more
 • Kristallivesi - millised kristallid sobivad veekannu panemiseks?
  Kristallivesi - millised kristallid sobivad veekannu panemiseks?

  Et laadida oma joogivett kristallide energiaga, aseta veekannu või -klaasi endale sobivad kristallid. Päris kõiki kristalle vette panna ei soovitata, sest osad poolvääriskivid on ka lausa mürgised. Kuid milliste hulgast siis valida? Siin on loetelu enamlevinud kristallidest, mida võib julgesti veekannu panna.

  Read more
 • Kuidas valmistada šungiidivett?
  Kuidas valmistada šungiidivett?

  Šungiit on eriline ja võimas tervendav ja puhastav mineraal mitte ainult energeetiliselt vaid ka füüsiliselt. Seda on tõestatud ka mitmete teaduslike uuringute ja katsetega. Šungiidist saab valmistada puhast tervendavate ja turgutavate omadustega vett.

  Read more
 • Milliseid poolvääriskive endaga ööseks voodisse võtta?
  Milliseid poolvääriskive endaga ööseks voodisse võtta?

  Kui uni on häiritud ja tunned end öösiti pidevalt kui printsess herneteral, siis proovi vahetada madratsialune hernetera padajaaluse unekivi vastu. Rahuliku ja kosutava une soodustamiseks soovitatakse panna ööseks padja alla erinevaid kristalle. Loe, vaata ja tunneta, millised Sulle nendest kõige paremini sobiksid. Pane unekivid väikse koti sisse või kui nad on aukudega, köida kokku paelaga - nii ei pudene nad mööda voodit laiali. Unekristallid võid panna ka voodi kõrvale ja kanda neid ka...

  Read more
 • Parimad kristallid hea tervise hüvanguks
  Parimad kristallid hea tervise hüvanguks

  Tervis on inimese kõige kallim vara. Kui tervis ja enesetunne on kehv, ei ole jaksu tegeleda ei töö, õppimise, suhtlemise ega millegi muuga. Kõikidel looduslikel mineraalidel ja kivimitel on omad tervendavad omadused. Kuid millised kivid mõjuvad üldiselt hästi inimese füüsilisele tervisele?

  Read more
Showing 1 to 10 of 21 (3 Pages)