Latest posts

Parimad kristallid hea tervise hüvanguks

MÄEKRISTALL EHK KVARTS ON MAA KÕIGE VÕIMSAM RAVITSEJA

Mäekristall SELGE MÄEKRISTALL EHK KVARTS
Mäekristall ühendab endas kõikide kivide mõjusid, nii nagu valges valguses on peidus kõik värvitoonid. Ta on Maa kõige võimsam ravitseja, puhastaja ning energiate vabastaja ja tugevdaja. Mäekristall aitab kehal ennast ise ravida ning avitab kõigi haigusseisundite puhul. Annab energiat ja kiirendab ainevahetust.

Roosa kvarts ROOSA KVARTS
Roosa kvarts on mäekristalli leebem versioon, mis tervendab keha eelkõige läbi armastuse energia. On eriti hea südamele.

Sinine kvarts SININE KVARTS
Sinine kvarts on väga võimas ravitseja. Eelkõige puhastab verd ja ülakeha elundeid ning tugevdab immuunsust.

Turmaliinkvarts TURMALIINKVARTS
Turmaliinsuletistega kvarts ühendab endas turmaliini ja mäekristalli omadused. Turmaliin on võimas kaitsekivi, mäekristall aga Maa tugevaim ravitseja ja puhastaja. Turmaliinkvarts tugevdab, tervendab ja harmoniseerib keha energiaid.

Rutiilkvarts RUTIILKVARTS EHK INGLIJUUKSED
Rutiilkvarts on energeetiliselt tervendav vitaalne kivi, mis annab ja puhastab energiat. Soodustab kaunist rühti ja rakkude uuenemist. Aitab krooniliste haiguste, impotentsuse, viljatuse, kurnatuse, hingamisteede haiguste, elavhõbedamürgistuse, parasiitide ja kilpnäärme ebakõlade korral.

Sebraahhaat  SEBRAAHHAAT
Sebraahhaat on segu kvartsist ja basaldist, lisaks võib raud anda punakaspruune triipe. Sebraahhaat on hea kivi kogu kehale. Ta tasakaalustab yin-yang energiaid, puhastab ja tasakaalustab tšakraid ja aurat, eemaldab energiablokaade ja annab jõudu. On hea kogu organismi tervisele, eelkõige hammastele.

INGLIAURA
Ingliaura on loodud mäekristallist, millele on kuumutades lisatud plaatinat ja hõbedat. Hõbe tugevdab kristallide toimet. Igakülgse tervendajana suurendab ingliaura üldist füüsilist heaolu, kaitseb aurat ja loob harmooniat.


TEISED VÄGA VÕIMSAD TERVENDAJAD

Ametüst  AMETÜST
Nii klassikaline lilla kui ka vähem tuntud roheline ametüst ehk prasioliit on tugevalt tervendavad universaalsed kivid. Ametüst puhastab aurat, on tõhus migreeni ravija ning ametüsti kasutatakse isegi vähi algstaadiumis.

Heliotroop  HELIOTROOP (ehk verekivi)
Heliotroop on võimas tervendaja ja vere puhastaja. Kreeka keeles tähendab helios päikest ja trepein külgetõmmet. Usutakse, et tal on tihe side päikeseenergiaga, mis toetab tervendamist ja ravi. Toob pika, õnneliku ja küllusliku eluea. Vähendab organismi happelisust.

Küaniit  KÜANIIT
Küaniit on universaalne tervendaja ja puhastaja, mis aitab tasakaalustada yin-yang-energiat.

Merevaik  MEREVAIK
Merevaik on tervendav, puhastav ja kaitsev õnnekivi. Tema kohta on öeldud isegi naturaalne antibiootikum. Eemaldab negatiivse energia ja muudab selle positiivseks ning laeb energiaga. Merevaik aitab ka mürke kehast välja viia.

Šungiit  ŠUNGIIT
Šungiit on üks võimsamaid tervendajaid. Šungiit on eriline tervendav ja puhastav mineraal mitte ainult energeetiliselt vaid ka füüsiliselt. Šungiidist saab valmistada puhast tervendavate ja turgutavate omadustega vett, kuid hea on teda ka endaga kaasas kanda. Šungiit on tuntud ka kui nooruslikkuse säilitaja. Hea kivi ka telefoni- ja arvutikiirguse vastu.

Türkiis  TÜRKIIS
Türkiis on väga võimas tervendaja. Türkiis on poolvääriskividest üks vanimaid, tuntumaid ja austatumaid kaitsjaid ja ravitsejaid. Vähendab organismi happelisust.


JASPIS ON SAMUTI HEA TERVENDUSKIVI

Jaspis toetab ja hoolitseb, maandab negatiivset energiat ja stressi, tasakaalustab, rahustab ja tervendab. Erinevate jaspiste toime on pisut erinev:

Punane jaspis  PUNANE JASPIS
Punane jaspis on tervise tugevdaja ja energia andja. Tasakaalustab yin'i ja yang'i. Kaitseb ka elektromagnetilise kiirguse ja keskkonnasaaste eest.

Bretšajaspis  BRETŠAJASPIS
Bretšajaspis (ehk hematiidisoontega punane jaspis) puhastab aurat, tugevdab tervist ja energiavoogu kehas ning ravitseb vere- ja maksahaigusi.

Sebrajaspis  SEBRAJASPIS
Sebrajaspis ehk sebramarmor mõjub keha energiatele puhastavalt ja tasakaalustavalt. Toetab kogu keha tervist. Soovitatakse neeruhaiguste puhul ja suutervishoiuks, nahale, lihastele ja luudele.

Leopardijaspis  LEOPARDIJASPIS
Leopardijaspis on sisemist tugevust ja energiat andev kivi. Lahustab energiablokaade ning kaitseb negatiivsuse ja haiguste eest. On hea suguorganitele, vereringele ja seedimisele. Puhastab keha mürkidest ja aitab kaasa enesetervendamisele, toetab pikaajalise haiguse ajal. Hea kivi meestele.

Kambaba jaspis  KAMBABA JASPIS
Kambaba jaspis (ka kabamba jaspis) on tervenduskivi, mis sobib hästi pikaajalisest haigusest toibumiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Aitab kehal vabaneda mürkainetest ning omastada vitamiine ja mineraale. Sobib hästi meestele.


TEISI TERVISELE HÄID POOLVÄÄRISKIVE

Amasoniit  AMASONIIT
Amasoniit aitab kehal tervena funktsioneerida ja korrastab keha energeetikat. Amasoniit on ka heaks kaitseks telefoni- ja arvutikiirguse eest. Ravitseb südame- ja kurgutšakrat, hea luudele ja hammastele.

Ammoniit  AMMONIIT (ka ammoliit, kivistis)
Ammoniit annab elujõudu ja väge. Ta on tervenduskivi, mis soodustab energia liikumist kehas ja loob hea enesetunde. Hea seedimisele, ajule, kuulmisele, kopsudele ja liigestele.

Gagaat  GAGAAT
Gagaat on ürgne kaitsekivi, mis eemaldab negatiivse energia ja aitab olla terve. On abiks migreeni, külmetuse, kõhuvalu ja menstruatsioonivalu korral.

Granaat  GRANAAT
Granaat on eluenergia andja ja taastaja, tervendaja ja kaitsja. Puhastab tšakraid negatiivsest energiast. Granaat aktiveerib ka teisi kristalle, võimendades nende mõju.

Hemimorfiit  HEMIMORFIIT
Toetab head tervist ja aitab tugevdada sisemist jõudu. Abiks ka kaalu langetamisel ja valu vaigistamisel. On hea südame-veresoonkonnale ja nahale, tasakaalustab hormonaalsüsteemi.

Ioliit  IOLIIT
Ioliidil on tervist tugevdav, kehast mürke väljutav, antibakteriaalne, palavikku alandav, ülemiste hingamisteede haigusi ja migreenipeavalusid leevendav toime.

Kimberliit  KIMBERLIIT
Kimberliit annab kerge ja õnneliku enesetunde, kuid samas ka maist elujõudu. Toetab kõiki tšakraid ja soodustab igakülgset tervenemist.

Preniit  PRENIIT
Preniit on tervendaja igal tasandil. Preniit aitab ühendust saada peaingel Rafaeliga, et saada temalt tuge ja tervendavat energiat.

Smaragd  SMARAGD
Smaragd on elujõu kristall ja tugev tervenduskivi. Ta suurendab heaolutunnet ja tervendab südant.

Topaas  TOPAAS
Topaas on rõõmu, elujõu ja hea tervise tooja ning kõige negatiivse peletaja.
Suunab energiat sinna, kuhu seda on kõige rohkem vaja.

Kristallid, mis leevendavad väsimust ja kurnatust ning annavad elujõudu ja energiat

Kevadel, kui organismis on vitamiinipuudus, tunnevad paljud end kurnatuna. Lisaks võib suveajale üleminek põhjustada unehäireid ja väsimust. Ka viirushaigused võivad veel viimase jõu võtta. Üheks võimaluseks end kevadise energiapuuduse ajal aidata, on võtta appi tervendavad kivid, mis turgutaks ja annaks jõudu. Eluenergiat andvaid kive on väga palju. Enamasti on nad punased või pruunid, kuna need värvid resoneerivad juurtšakraga. Tee oma valik lähtudes sisetundest!


tiigriraud.jpg
 TIIGRIRAUD
Tiigriraud on jõu taastaja. Eriti hea abimees läbipõlemisest ja kurnatusest taastumiseks.

värviline-turmaliin-6mm-käevõru.jpg
 VÄRVILINE TURMALIIN
Värviline turmaliin on võimas energia ja elujõu andja.

punane-ahhaat.jpg
 PUNANE AHHAAT
Punane ahhaat on elujõu, energia ja sisemise tugevuse kivi.

thuliit.jpg
 THULIIT
Thuliit on elujõu kristall. Tugevdav ja taastav kivi, mis aitab nõrkuse ja kurnatuse ajal.

rubiin.jpg
 RUBIIN
Rubiin on elujõu ja külluse kristall. Ergutab sinu entusiastlikku poolt, teravdab meelt ning aitab keskenduda. Tema energia annab sulle elujanu ja toob esile sinu seksuaalsuse. Soodustab heade unenägude nägemist. Viib organismist mürgid välja.

Rubiintsoisiit  RUBIINTSOISIIT
Rubiintsoisiit (ka rubiin tsoisiidis, anioliit) on elujõu kristall. Leevendab üldist kurnatust. Aitab laiskuse vastu!

Granaat  GRANAAT
Granaat on energia andja ja taastaja, tervendaja ja kire stimuleerija. Tugevdab ja toetab eluinstinkti, annab julgust. Aktiveerib teisi kristalle, võimendades nende mõju.

Punane jaspis  PUNANE JASPIS
Punane jaspis on energia andja ja tasakaalustaja, kire stimuleerija. Toetab rasketel aegadel.

Purpuriit  PURPURIIT
Purpuriit annab energiat, paneb kehas energiad liikuma ning mõjub noorendavalt ja uuendusmeelselt. Vähendab meeleheidet ja väsimust.

Ametriin  AMETRIIN
Ametriin annab energiat ja turgutab kroonilise väsimuse korral. Aitab puhastada keha mürkidest ja paraneda pikaajalistest haigustest.

Rutiilkvarts  RUTIILKVARTS
Rutiilkvarts ehk inglijuuksed on energeetiliselt tervendav vitaalne kivi. Ta annab ja puhastab energiat. Aitab kurnatuse, krooniliste haiguste jm korral.

Hüpersteen  HÜPERSTEEN
Hüpersteen annab väge, jõudu ja tugevust. Leevendab ka unetust.

Ammoniit  AMMONIIT
Ammoniit ehk ammoliit annab sisemist väge ja elujõudu. Parandab mälu, loob hea enesetunde.

Eklips  EKLIPS
Eklips ehk mesilasjaspis annab energiat, eemaldab energiablokaade ja tõstab elujõudu.

Labradoriit  LABRADORIIT
Labradoriit peatab hästi energialekkeid.

Magnetiit  MAGNETIIT
Magnetiit on magnetiliste omadustega kivi, mis annab vajadusel energiat ja ergutab loide organeid. Aitab põletike vastu, hea kivi haigusest taastujale.

Smaragd  SMARAGD
Smaragd on lootuse ja elujõu kristall. Parandab keskendumist ja mälu, toob hea une.

Bronsiit  BRONSIIT
Bronsiit maandab negatiivset energiat ja annab elujõudu. Hea viiruste tõrjumiseks.

Fluoriit  FLUORIIT
Fluoriit on arvutiga töötamisest tekkiva väsimuse maandaja, mis keskendab su meelt. Tõhus viirushaiguste leevendaja.

Barüüt  BARÜÜT
Barüüt annab elujõudu, aitab üle saada kurnatusest ja sõltuvustest. Hea ajutegevusele ja närvisüsteemile. Abiks külmatundlikkuse korral. Väljutab kehast mürke.

Karneool  KARNEOOL
Karneool toob rõõmu ja seltsivust. Elujõu ja seksuaalsuse taastaja, motivatsiooni ergutaja.

Suitsukvarts  SUITSUKVARTS
Suitsukvarts tugevdab elujõudu ja aitab taluda raskeid aegu. Vähendab halbu unenägusid.

Crazy lace ahhaat  CRAZY LACE AHHAAT
Crazy Lace ahhaat on naeru- ja rõõmukivi. Toetab ka elujõudu ja keskendumisvõimet.

Püriit  PÜRIIT
Püriit annab elujõudu ning suurendab tasakaalu ja tahtejõudu, ergutab mõttetegevust.

Sebraahhaat  SEBRAAHHAAT
Sebraahhaat eemaldab energiablokaade ja annab jõudu. On hea kogu organismi tervisele.

Kimberliit  KIMBERLIIT
Kimberliit annab kerge ja õnneliku enesetunde ja soodustab igakülgset tervenemist. Kimberliidi maised energiad annavad elujõudu.

Tšaroiit  TŠAROIIT
Tšaroiit annab kurnatud kehale uut energiat ning toob hea une.

Türkiis  TÜRKIIS
Türkiis kui kivi palju hädade vastu on ka hea kivi kurnatuse leevendamiseks.

Kivistunud puit  KIVISTUNUD PUIT
Kivistunud puit on elujõu ja pika ea kristall.

Heliotroop  HELIOTROOP
Heliotroop ehk verekivi on toob pika, õnneliku ja küllusliku eluea. Heliotroop annab uut jõudu ja energiat, kui keha ja meel on kurnatud.

Posted in: Soovitused

Leave a comment