Latest posts

Milliseid poolvääriskive endaga ööseks voodisse võtta?

KINDEL UNEKOMPLEKT: HAULIIT+ ROOSA KVARTS + AMETÜST

Üks palju soovitatud kristallikombinatsioon, mis aitab paremini magada, on hauliit, roosa kvarts ja ametüst. Hauliit peaks siinkohal olema värvimata ehk valge.

Hauliit  HAULIIT
Hauliit on ilmselt enim tuntud rahuliku une kivi, mis peletab eelkõige liiga aktiivsest meelest tingitud unehäired ja tagab sügava une. Unetuse vastu võib ka tund enne magamaminekut juua hauliidi eliksiiri.

Roosa kvarts  ROOSA KVARTS
Roosa kvarts külvab armastust ja peletab hirme. Lisaks leevendab ta pingeid ja toob hea une. Roosa kvarsti kasutamisel unekivina on ka lisaväärtus. Nimelt paigutades neli suuremat roosa kvartsi kivi voodi nurkadesse, aitab see ligi tõmmata romantilist armastust.

Ametüst  AMETÜST
Ka ametüst on väga rahustav ning ärevust peletav kristall, mis aitab tuua head ja rahulikku und. Aitab eelkõige unetuse ja õudusunenägude korral, mis tulenevad liiga aktiivsest mõttetegevusest. Ametüst sobib unekiviks ka kuumutatud kujul:

Tsitriin  TSITRIIN
Ka tsitriin ehk kuumutatud ametüst hoiab eemal õudusunenäod ning toob hea ja kosutava une.
Väga rahustav ja head und soodustav kristall on ka roheline ametüst ehk prasioliit, mis on kuuma laava mõjutusel värvi muutnud lilla ametüst.

Lepidoliit  LEPIDOLIIT
Ametüsti soovitatakse lisaks hauliidile ja roosale kvartsile kombineerida ka lepidoliidiga. Lepidoliit on negatiivsust hajutava, rahustava toimega kivi. Vaigistab rahutut meelt ja aitab leida leevendust unetuse ja unehäirete korral.


SINU UNEKOMPLEKTIS VÕIKS OLLA MIDAGI KA SIIT:

Malahhiit  MALAHHIIT
Malahhiit on väga hea kivi unetuse ja vaimse rahutuse vastu. Malahhiiti soovitatakse hoida enne magama minemist tund aega käes. Ta korrigeerib unetsükleid.

Hematiit  HEMATIIT
Tõhus kivi unetuse vastu on ka hematiit, mis on võimas maandus- ja kaitsekivi, alandab vererõhku ning rahustab ärevat meelt.

Suitsukvarts  SUITSUKVARTS
Väga rahustava ja maandava toimega suitsukvarts aitab õudusunenägude vastu ning juhul, kui magamist segavad maja ja voodi all maa sees olevad veesooned.

Krüsopraas  KRÜSOPRAAS
Halbade unenägude ja unetusega aitab võidelda ka krüsopraas, mis kannab endas jumalikku rahu. Krüsopraas toob häid unenägusid ja rahulikku und, eriti lastel.
Samamoodi on abiks ka sidrunkrüsopraas ning tumeroheline krüsopraas ehk praasem, mis toovad samuti hea une ning aitavad halbade unenägude vastu, eriti lastel.

Mangaankaltsiit  MANGAANKALTSIIT
Mangaankaltsiit ehk mangokaltsiit on õrn, armastav, rahustav ja toetav kristall, mis turgutab närvisüsteemi, hoiab eemal õudusunenäod ja toob rahuliku une.

Tselestiit  TSELESTIIT
Väga hea kivi õudusunenägude vastu on ka tselestiit ehk inglikivi, mis on äärmiselt rahustava toimega ja väga sobilik kaitsekivi lastele.


HEAD UND TOOVAD KA NEED KIVID

Rubiin  RUBIIN
Rubiin soodustab heade unenägude nägemist ja peletab eemale õudusunenäod.

Tšaroiit  TŠAROIIT
Tšaroiit võitleb samuti unetuse vastu ja aitab vabaneda hirmuunenägudest. Tšaroiit toob sügava ja rahuliku une.

Herkimeri teemant  HERKIMERI TEEMANT
Kui vaevamas on unetus, mida põhjustab elektromagneetiline saaste, siis soovitatakse võtta appi Herkimeri teemant, mis leevendab pingeid ja stressi.

Preniit  PRENIIT
Tervendav ja toetav armastuse kristall preniit aitab üle saada hirmuunenägudest ja soodustab heade unenägude nägemist.

Dumortieriit  DUMORTIERIIT
Dumortieriit, mis toob rahu ja rõõmu, aitab üle saada ka hirmudest ja unetusest. Dumortieriit on ka hea kivi ülitundlikkuse ja psühhosomaatiliste hädade korral.

Kaltsedon  KALTSEDON
Kaltsedon kaitseb, harmoniseerib, hoolitseb ja hajutab negatiivsust. Seeläbi toob ta ka häid unenägusid ja peletab eemale halvad. Kaltsedon on hea noortele emadele, kuna ta suurendab piimaeritust.

Nuummiit  NUUMMIIT
Tugev kaitsekivi nuummiit, mis eemaldab kandja energiaväljast kõik negatiivsed energiad, leevendab ka stressi ja unetust.

Gagaat  GAGAAT
Ürgne kaitsekivi gagaat aitab hirmude vastu ning teda on soovitatud siis, kui öösiti vaevavad luupainajad.

Lasuriit  LASURIIT
Harmooniat külvav lasuriit aitab stressi ja unetuse korral, alandab ka vererõhku.

Sodaliit  SODALIIT
Sisetunde ja tajumise kivi sodaliit aitab samuti unetuse vastu ning on hea kivi ülitundlikele inimestele.

Leopardijaspis  LEOPARDIJASPIS
Leopardijaspis on maandav, hoolitsev, rahustav ja sisemist tugevust andev kivi, mida soovitatakse eriti meestele. Ka tema võitleb unetuse vastu.

Kambaba jaspis  KAMBABA JASPIS
Sarnane kivi on ka kabamba jaspis, mis kaitseb ning leevendab hirmutunnet ja ärevust. Ka tema soodustab rahulikku und ja sobib hästi meestele.

Labradoriit  LABRADORIIT
Labradoriidi kõrgem vorm, sinise läikega spektroliit, on samuti unetuse vastane kivi. Spektroliit eemaldab ebasobivad energiad ja hirmud, leevendab stressi ja alandab vererõhku.
Unetuse vastu aitab ka must labradoriit ehk larvikiit, mis on stabiliseeriv kivi ja alandab samuti vererõhku.

Smaragd  SMARAGD
Rahustav ja tasakaalustav smaragd aitab leevendada emotsionaalseid pingeid, vabastab negatiivse energia ja toob hea une.

Ahhaat  AHHAAT
Õnne- ja kaitsekivi ahhaat, suurendab sisemist turvatunnet, on halbade unenägude peletaja, tunnete rahustaja ja pingete maandaja. Sobib hästi lastele.

Laavakivi  LAAVAKIVI
Kaitset ja stabiilsust andev laavakivi aitab samuti leevendada pingeid ja unetust.

Hüpersteen  HÜPERSTEEN
Hüpersteen kaitseb, rahustab ja tugevdab ning leevendab stressi, ärritust ja unetust.

Küaniit  KÜANIIT
Küaniit kui universaalne tervendaja, puhastaja ja rahustaja, kõrvaldab hirmud, vabastab stressist, vihast ja meeleheitest ning soodustab heade unenägude nägemist.

Saagu printsessist herneteral hoopis printsess unekristallil!

Rahulikku und!
Soovib Hetkepüüdja

Posted in: Soovitused

Leave a comment