Latest posts

5 kristalli emaleKaltsedon  KALTSEDON

Kaltsedon on ideaalne kristall noortele emadele, kuna ta tugevdab emainstinkti ja suurendab piimaeritust.
Kaltsedon kaitseb ja hoolitseb, toetab ja tasakaalustab kõikidel tasanditel. Ta soodustab heatahtlikkust, avatust, lahkust, eneseväärikust, entusiasmi ja rõõmu. Kaltsedon on ka füüsiliselt puhastav ja energiat andev ning parandab mineraalainete omastamist.
Kaltsedoni leidub eri värvides, neist:
Sinine kaltsedon ehk sinine pitsahhaat  sinine kaltsedon (ehk sinine pitsahhaat) parandab lapse ja vanema vahelisi suhteid;
Roosa kaltsedon  lahkuse, headuse ja positiivsuse kristall - roosa kaltsedon - kergendab imetamist.

Pärlkäevõru tšipsidest  PÄRL

Pärl on naiselikkuse ja emaduse sümbol - õrna ja puhta ilu väljendaja, täis rahu ja naiselikku tarkust. Teda on juba ammustest aegadest peetud õnnelike paarisuhete ja viljakuse edendajaks. Toeks rasketel aegadel, sümboliseerib ka küllust.

Kuukivi  KUUKIVI

Kuukivi on naiseliku energiaga õnnekivi. Ta rahustab, tugevdab intuitsiooni ja loomingulisust.
Leevendab menstruatsiooniaegseid sümptomeid, toetab sigimis- ja seedesüsteemi, on abimees raseduse, sünnituse ja imetamise ajal.

Seleniidist lamp seleniitlamp  SELENIIT

Seleniit aitab imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel. Seleniit on ingelliku kaitse kristall. Loob tasakaalu ja rahu. Suurendab arusaamist ja intuitsiooni.
Suur seleniiditükk või seleniidilamp kodus loob rahuliku atmosfääri.

Roosa kvarts aa-kvaliteet auguga  ROOSA KVARTS

Roosa kvarts aitab vastu võtta ja välja anda tingimusteta armastust, ta puudutab kõike armastusega seotut, ennekõike enesearmastust, aga ka romantilist armastust, peresuhteid ning vanemate ja laste vahelist armastust. Täidab südame sallivuse, andestamise, kaastunde ja rahuga ning kasvatab enesekindlust, väärikust ja loovust.

Kristallid, mis toetavad edukat esinemist

Kui tunned end ebakindlalt, mõeldes eelseisvale kõnepidamisele ja teiste ees esinemisele, võta endale toeks mõni kristall. Harjuta oma esinemist koos temaga ja võta ta tähtsal päeval endaga kaasa. Võid pista oma salaabilise taskusse või panna ehteks kaela, kõrva või käe ümber. Eriti hästi mõjub esinemist toetav kristall, kui panna ta kurgutšakra piirkonda.

Siin on 5 kristalli, mille hulgast tee valik oma sisetundest lähtudes:

Sinine pitsahhaat kaltsedon  SININE PITSAHHAAT (KALTSEDON)
Sinine pitsahhaat ehk sinine kaltsedon on kaitsev ja rahustav kristall ning suhtlemiskivi. Annab emotsionaalset tasakaalu ja abistab kohanemisel, annab enesekindlust ja julgust suhtlemiseks ja oma tõe rääkimiseks. Toetab sinu edukat esinemist rahva ees. Aitab vähendada vaidlusi ja soodustab sujuvaid vestlusi. Parim kurguvalu leevendaja.

Sodaliit  SODALIIT
Sodaliit on sisetunde ja tajumise kivi ning rühmatöö toetaja. Hea kivi ülitundlikele inimestele! Teravdab sisetunnet ja taju leidmaks iseenda tõde, aitab oma tõekspidamisi kaitsta ja ellu viia. Julgustab esinemistel ja kõnepidamistel. Eriti kasulik grupitöös, luues harmooniat ja soodustades kompromisse. Sobib ka arvuti kiirguse vähendamiseks.

Dumortieriit  DUMORTIERIIT
Dumortieriit aitab saavutada kontrolli, annab enesekindlust ja -väärikust, sisemist rahu ja rõõmu, julgust ja kannatlikkust, positiivset ellusuhtumist ja nooruslikkust. Aitab üle saada lavahirmust, häbelikkusest, stressist, hirmudest, unetusest ja depressioonist. Arendab ka keskendumist, selget mõtlemist, enesedistsipliini, korraarmastust, juhiomadusi ja võõrkeeles suhtlemist. Aitab saada ühendust oma tõelise olemusega. Samuti hea kivi ülitundlikkuse korral.

Thuliit  THULIIT
Thuliit on elujõu kristall, mis soodustab enda avamist. Ta aitab elada väljapoole, suurendades uudishimu ning soodustades eneseväljendusoskust ja abistades suhtlemisel. Nii on thuliidist abi kõigil, kes peavad esinema. Thuliit toetab kõigi takistuste ületamisel. Ta on tugevdav ja taastav kivi, mis aitab ka nõrkuse ja kurnatuse ajal.

Purpuriit  PURPURIIT
Purpuriit paneb kehas energiad liikuma ning mõjub uuendusmeelselt. Annab kaitse negatiivse energia ja psüühiliste rünnakute vastu ning edendab vaimset arengut. Hea kivi avalikeks esinemisteks, aidates oma seisukohti selgelt ja kindlalt väljendada. Vähendab meeleheidet ja väsimust, annab lootust.

Posted in: Soovitused

Leave a comment