Latest posts

Kristallivesi - millised kristallid sobivad veekannu panemiseks?

KÕIK KVARTSID JA AMETÜST

Enamlevinud kombinatsioon on panna veekannu mäekristall, roosa kvarts ja ametüst. Kuid neid võib kasutada ka eraldi.

Vette sobivad tegelikult kõik kvartsid. Nad pehmendavad ka karedat vett. Kõige sagedamini kasutatakse kristallivee valmistamisel siiski mäekristalli ja roosat kvartsi. Mäekristall muudab vee maitse värskemaks, roosa kvarts maitsetuks.

Ka ametüst on üks levinumaid veekannukive. Ametüst annab veele kerge metallimaitse.

Mäekristall  MÄEKRISTALL
Mäekristall on Maa kõige võimsam ravitseja, puhastaja ja energia andja ning tugevdaja. Tema energia rahustab ja keskendab. Mäekristall aitab kõigi haigusseisundite puhul. Sobib hästi teiste kristallide energeetiliseks puhastamiseks.

Roosa kvarts  ROOSA KVARTS
Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kivi. Tema energia rahustab, vabastab hirmudest ja pingest ning loob sisemist tugevust.

Ametüst  AMETÜST
Ametüst on hingekivi ja universaalne tervendaja. Ta on energiaid puhastava toimega ning aitab vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest. Parandab keskendumisvõimet, kuid samas rahustab.


TEISI KIVE KRISTALLIVEE VALMISTAMISEKS

Sodaliit  SODALIIT
Soovides anda veele väga rahustavat energiat, võib vette lisada näiteks mäekristalli koos sodaliidiga. Sodaliit on sisetunde ja tajumise kivi, hea ülitundlikele inimestele. Julgustab suhtlemisel ja esinemisel.

Karneool  KARNEOOL
Karneool veekannus annab energiat. Karneool on külluse- ja rõõmukivi. Toob elujõudu, motivatsiooni, kirge ja seltsivust. Soodustab unistuste täitumist ja kaitseb negatiivsete mõtete eest. Karneool puhastab teisi kive.

Tsitriin  TSITRIIN
Tsitriin on päikeseline külluse, edu, rikkuse ja rõõmu kivi, mida pole vaja energeetiliselt puhastada, kuna ta on isepuhastuv. Kaitseb keskkonda ja hoiab selles positiivset energiat. Aitab üle saada kõikvõimalikest ebakõladest.

Fluoriit  FLUORIIT
Immuunsuse tugevdamiseks võib veekannu lisada fluoriidi. Lisaks keskendab fluoriit su meelt, rahustab, toetab suhtlemist, korda ja otsustavust.

Roheline aventuriin  ROHELINE AVENTURIIN
Aventuriini vesi on väga hea nahaprobleemide ja allergia korral. Lisaks on aventuriin jõukuse energia ning õnne, sihikindluse ja rõõmsa meele kivi.


MÕNED SOOVITUSED

Kristallid ei puhasta vett füüsiliselt, vaid laevad vee oma energiaga. Sellegipoolest võiks kristallid enne veekannu panemist sooja vee ja seebiga ära pesta. Tähtis on anda ka kristallidele oma ülesanne. Peale seda pane kristallid anumasse, vala peale vesi, lase seista vähemalt 15 minutit, veel parem kui 24 tundi ja joo.

Kristallivee valmistamisel soovitatakse kasutada pigem poleeritud kive, kuna toorkivide küljest võib eralduda väikesi tükke. Kuid toorkividega saab kristallivett valmistada nii, et kivid on veeanuma ümber või siis väikese klaaskapsliga veekannu sees. Nii, et kivid ja vesi otseselt kokku ei puutu, võib kristallivett valmistada isegi toksilistest kividest.

Posted in: Soovitused

Leave a comment