Latest posts

3+3 parimat kristalli(kombinatsiooni), mis aitavad kaalu kontrollida

1. KAALULANGETUS-KOLMIK

Kaalu kontrolli alla saamiseks on hea kanda komplekti, kuhu kuuluvad
punane jaspis, magnesiit ja mäekristall.

punane-jaspis.jpg
 PUNANE JASPIS
Punane jaspis aitab Sul enda eest hoolitseda, tugevdab tervist, toob rahu ning annab energiat ja meelekindlust probleeme lahendada.

magnesiit.jpg
 MAGNESIIT
Magnesiit aitab Sul ennast ja oma keha armastada. Rahustab. Tervendab algpõhjusi. Aitab magneesiumil imenduda, eemaldab kehast mürke ning kiirendab rasvade ainevahetust.

mäekristall-aa.jpg
 MÄEKRISTALL
Mäekristall on Maa kõige võimsam ravitseja, puhastaja ning energiate tugevdaja. Rahustab, aitab keskenduda eesmärgile ning aitab kehal ennast ise ravida. Aitab kõigi haigusseisundite puhul. Kiirendab ainevahetust.


2. MÄEKRISTALL KOOS KALTSEDONIGA

Kaalulangetuseks soovitatakse kanda ka
mäekristalli koos kaltsedoniga. Eriti hästi sobib punane kaltsedon.

kaltsedon.jpg
 KALTSEDON
Kaltsedon toetab ja tasakaalustab kõikidel tasanditel. Suurendab positiivsust ja eneseväärikust. Kaltsedon on füüsiliselt puhastav ja energiat andev. Hea vereringele, parandab mineraalainete omastamist.  

punane-kaltsedon.jpg
 PUNANE KALTSEDON
Punane kaltsedon aitab end usaldades arukalt ja visalt oma sihtide ja unistusteni pürgida. Kaalujälgijate kivina tuntud punane kaltsedon vähendab näljatunnet, kuid teda ei soovitata kasutada pikka aega. Hea ka vereringele.


3. APATIIT JA MILLEGA TEDA KOMBINEERIDA

apatiit.jpg
 APATIIT
Apatiit on inspiratsioonikristall, mis toetab meditatsiooni. Ta aitab ükskõiksuse ja vaimse segaduse vastu ning vähendab negatiivsust ja söögiisu. Kiirendab ainevahetust ja soodustab tervislikku toitumist.

Eriti hästi toimib apatiit, kui teda kombineerida
serafiniidi ja ioliidiga.
Kuid võib kombineerida ka:
karneooli ja ametüstiga
- serafiniidi ja
päiksekiviga
- päiksekivi ja
sodaliidiga.

serafiniit.jpg
 SERAFINIIT
Serafiniit on toetav elueesmärgi kivi ja energeetiline puhastaja. Inglitiib kivil pühib minema vanad ja seisma jäänud suhtumis- ja käitumismustrid. Toetab kehast mürkide väljutamisel ja kaalust alla võtmisel.

ioliit.jpg
 IOLIIT
Ioliit on visioonikivi, mis aitab vabaneda sõltuvustest. Ioliit on hea kaaslane visualiseerimisel, soodustab vabanemist negatiivsetest mõttemustritest. Tal on ka tervist tugevdav, kehast mürke ja rasvavarusid väljutav ning kaalulangust toetav toime.


VEEL HÄID KIVE KAALULANGETUSE TOETAMISEKS:

kollane-fluoriit.jpg  1) KOLLANE FLUORIIT
Fluoriit leevendab stressi, keskendab su meelt ning aitab otsuseid vastu võtta. Kollane fluoriit aitab ideid ellu viia, on vaimsete traumade leevendaja, mõttejõu võimendaja ja kaalulanguse toetaja.

küaniit.jpg  2) KÜANIIT
Küaniit on universaalne tervendaja, puhastaja ja rahustaja. Häälestumise ja meditatsiooni kristall. Vabastab liigsest kaalust.

hemimorfiit.jpg  3) HEMIMORFIIT
Hemimorfiit aitab teha elus muutusi – võtta ise vastutuse oma elu eest ning luua oma unistuste elu. Toetab head tervist, aitab olla rõõmsameelne. Abiks kaalu langetamisel, hea südame-veresoonkonnale ja nahale, tasakaalustab hormonaalsüsteemi.


Kaalu langetamisel võib abi otsida ka järgmistelt kividelt: muskoviit ehk vilgukivi, topaas, angeliitmookaiit ehk Austraalia jaspis, Picasso jaspis, tsitriin, tiigrisilm.
 

Vali oma lemmik!

Posted in: Soovitused

Leave a comment